Достапни линкови

Времето сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец.

Дневните температури ќе се движат од 22 до 31 степен.

XS
SM
MD
LG