Достапни линкови

Времето сончево со температури над 30 степени


Времето денеска ќе биде сончево и релативно топло со слаб до умерен ветер претежно од западен правец.

Дневните температури ќе се движат од 24 до 32 степена.

XS
SM
MD
LG