Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде претежно сончево и натпросечно топло. Утринската температура ќе биде од 6 до 14, а дневната од 26 до 36 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу 12, а дневната ќе достигне до 34 степени.

XS
SM
MD
LG