Достапни линкови

На 77 години постави рекорд во едрење


На 77 години постави рекорд во едрење
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Џин Сократ, 77 годишна англичанка, месецов постави гинисов рекорд како најстарата личност која едрела сама околу планетата Земја без застанување.

XS
SM
MD
LG