Достапни линкови

Бидете креативни и надвор од светот на интернетот


Бидете креативни и надвор од светот на интернетот
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Везењето е една од вештините кои се прилагодуваат на современиот живот и ги тестираат способностите за да се создаде нешто. Младата Кристина Велевска, која се занимава со модерно везење, смета дека недостасува соодветно вреднување на традиционалните занаети. Што друго има да порача таа?

Категории

XS
SM
MD
LG