Достапни линкови

Пјонгјангски стил на танцување во парк


Пјонгјангски стил на танцување во парк
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Секоја недела граѓани се собираат во паркот Моран во Пјонгјанг за да танцуваат.

XS
SM
MD
LG