Достапни линкови

Во градскиот парк во Лима дружење со 100- тина мачки


Во градскиот парк во Лима дружење со 100- тина мачки
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Жителите на Лима, Перу, неодамна почнаа да се дружат со стотина мачки во паркот Кенеди. Велат дека ова е нова страст за нив и оти уживаат во нивното друштво.

Категории

XS
SM
MD
LG