Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло со слаб ветер од променлив правец. Утринската температура ќе биде од 10 до 19, а дневната од 25 до 36. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу 16, а дневната до 34 степени.

XS
SM
MD
LG