Достапни линкови

Запата го прелета Ламанш


Запата го прелета Ламанш
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Четириесетгодишниот француски иноватор Френки Запата вчера успеа со „Флајборд“ да го прелета Ламанш. Тој пред 10-тина дена се обиде, но не успеа поради проблеми со доводот на горивото.

XS
SM
MD
LG