Достапни линкови

Скокаат во каллива вода за плодна берба ориз


Скокаат во каллива вода за плодна берба ориз
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

За непалските фармери и локалци засадувањето ориз е национален празник.

XS
SM
MD
LG