Достапни линкови

Времето сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.

Температурите ќе се движат од 27 до 37 степени.

XS
SM
MD
LG