Достапни линкови

Времето сончево и потопло од вчера


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од северен правец.

Температурите ќе се движат од 25 степени во Маврово до 35 во Гевгелија.

XS
SM
MD
LG