Достапни линкови

Времето сончево со мала облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен до засилен северен ветер, најизразен долж Повардарието.

Температурите ќе се движат од 22 до 34 степени.

XS
SM
MD
LG