Достапни линкови

Времето и натаму сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен северен ветер, особено долж Повардарието. Температурите ќе се движат од 25 до 36 степени.

XS
SM
MD
LG