Достапни линкови

Времето сончево и многу топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Попладне ќе има зголемување на облачноста. Ќе дува умерен северен ветер.

Температурите ќе се движат од 27 до 38 степени.

XS
SM
MD
LG