Достапни линкови

Времето сончево и потопло


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб, а долж Повардарието повремено умерен ветер од северен правец.

Дневната температура ќе се движи од 21 до 31 степен.

XS
SM
MD
LG