Достапни линкови

Чеченија: „Благодарам што ми го убивте синот“


Чеченија: „Благодарам што ми го убивте синот“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

Кога некој е осомничен за тероризам во Чеченија, неговите роднини се принудени јавно да се оградат од него и да го осудат, се цел да избегнат можна одмазда од властите.

XS
SM
MD
LG