Достапни линкови

Лажен сообраќаец - хуманитарец


Лажен сообраќаец - хуманитарец
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Носи лажна униформа и регулира сообраќај во Бишкек, Киргистан. Им помага на луѓето полесно да поминат низ сообраќајниот метеж. Работи бесплатно.

XS
SM
MD
LG