Достапни линкови

Балет на стапови за самослик под статуата Исус во Рио


Балет на стапови за самослик под статуата Исус во Рио
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Туристите се борат за добри позиции за самослик кај статуата Исус Христос Искупителот во Рио де Жанеиро.

Категории

XS
SM
MD
LG