Достапни линкови

„Кина во моите очи“ низ фотографии

Изложба од фотографии насловена „Кина во моите очи“ вчеравечер беше отворена во НУБ „Свети Климент Охридски“ - Скопје. Фото изложбата е поставена по повод одбележување на 70 години од основањето на Народна Република Кина.


XS
SM
MD
LG