Достапни линкови

Времето денеска: сончево и многу топло


Ќе биде сончево и многу топло. Утринската температура ќе се движи од 9 до 21, а дневната од 29 до 39 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу 19, а дневнта ќе достигне до 39 степени.

XS
SM
MD
LG