Достапни линкови

Натпревар во птичјо пеење


Натпревар во птичјо пеење
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Слава и трофеј за сопственикот на птицата што пее најубаво. Во Сингапур традиционално се одржува натпревар во птичји пеење.

XS
SM
MD
LG