Достапни линкови

Природа, параглајдинг, музика на „When in Krusevo“

Изминатиов викенд се одржа третото издание на Outdoor festival „When in Krusevo“. Во рамки на фестивалот во Крушево се одржа планинарска тура, концерти на отворено, тандем летања со параглајдин, како и кајакарење и планински велосипедизам.

Категории

XS
SM
MD
LG