Достапни линкови

На 69 години е витален одач на јаже


На 69 години е витален одач на јаже
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Познатиот одач на јаже, кој во 1974 година одеше на кабел оптегнат меѓу Кулите Близначки во Њујорк, неодамна имаше настап за 70 годишнината на уметничкиот центар „Стаклена куќа“, Конектикат, САД.

XS
SM
MD
LG