Достапни линкови

Уметност на атинските телефонски станици


Уметност на атинските телефонски станици
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

По иницијатива на општината, атинските стари телефонски станици заживеаја со цртежи. Уметниците апелираа уметноста да не биде нагрдена

Категории

XS
SM
MD
LG