Достапни линкови

Адреналински спуст од Ајфеловата кула


Адреналински спуст од Ајфеловата кула
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Од 5-ти до 11-ти јуни, посетителите на Ајфеловата кула кои сакаат адреналин ќе имаат шанса да се спуштат со 90 километри на час од вториот спрат.

XS
SM
MD
LG