Достапни линкови

Може да се користи марихуана, но не и да се купува


Може да се користи марихуана, но не и да се купува
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Минатата година, Грузија ја декриминализираше употребата на марихуана, но еден од лидерите на протестите смета дека законите се сеуште екстремни.

Категории

XS
SM
MD
LG