Достапни линкови

Сѐ повеќе пилоти со далечински управувачи


Сѐ повеќе пилоти со далечински управувачи
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Интересот за воздухопловно моделарство се зголемува, вели 19 годишниот Бојан Андоновски, кој веќе 9 години се занимава со ова хоби. Што има да порача тој?

Категории

XS
SM
MD
LG