Достапни линкови

Музеј на најдобриот пријател на човекот


Музеј на најдобриот пријател на човекот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Годинава во Менхетен, Њујорк се постави музејска изложба за кучето, најдобриот пријател на човекот. Тука посетителите можат да дознаат за предците на кучето, за различните раси, да добијат совети за тренинг...

Категории

XS
SM
MD
LG