Достапни линкови

Статуи од мечиња на турнеја низ светот


Статуи од мечиња на турнеја низ светот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Повеќе од 40 милиони луѓе ги виделе „Обединети пријателски мечиња“ кои промовираат соживот. Овие статуи ги претставуваат различните држави во Обединетите нации.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG