Достапни линкови

„Вестерос“ заминува од малите екрани


„Вестерос“ заминува од малите екрани
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Обожавателите ја дочекаа и последната 73-та епизода од „Игра на тронови“. Популарната ТВ серија која од многу причини влезе во телевизиската историја.

XS
SM
MD
LG