Достапни линкови

Знаењето е поважно од сертификатите


Знаењето е поважно од сертификатите
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Со само 24 години, Стефан Митров е основач на Академија за 3Д и гејм дизајн, претседател на АИНОВУМ, НВО за развој на технологија, најмладиот треининг инструктор во светот за 3Д, најдобриот фриленс артист за 3Д и за 4 години има извозено 23 илјади километри со велосипед. Што има да порача тој?

Категории

XS
SM
MD
LG