Достапни линкови

Екстравагантниот „камп“ стил на МЕТ Гала


Екстравагантниот „камп“ стил на МЕТ Гала
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Годинава МЕТ Гала имаше невообичаена стилска тема, а ѕвездите кои присуствуваа особено привлекоа внимание со интерпретацијата на овој стил.

Категории

XS
SM
MD
LG