Достапни линкови

Панкот не е мртов, тој живее во Исланд


Панкот не е мртов, тој живее во Исланд
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Панк музејот е пренаменет јавен тоалет во центарот на Рејкјавик, Исланд. Го отворил Џони Ротен, вокалот на групата Секс Пистолс. На отворањето изјавил дека никогаш до тој момент се немал до толку забавувано во тоалет.

XS
SM
MD
LG