Достапни линкови

Робот води тешко болни деца во зоолошка


Робот води тешко болни деца во зоолошка
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Дечиња во болница имаат виртуелна тура во зоолошка градина во Полска, благодарение на роботот Лео и Лукас Боднаровски, татко на дете со мускулна атрофија.

Категории

XS
SM
MD
LG