Достапни линкови

Пластично ѓубре наместо песок на плажа


Пластично ѓубре наместо песок на плажа
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Водните животни умираат поради нашата себичност и удобност, рекла Мариа Селма Аргалуза која направила видео од загадена шпанска плажа во Тенерифе.

Категории

XS
SM
MD
LG