Достапни линкови

Бајкерки од светот прв пат возат штафета


Бајкерки од светот прв пат возат штафета
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Првата женска мото штафета ќе влезе во Македонија на 3-ти април. Идејата е производителите да посветат внимание на жените како потенцијални купувачи на мотори, а и да се инспирираат жените да зачекорат во мото светот.

Категории

XS
SM
MD
LG