Достапни линкови

Времето денеска- сонце, облаци и ветер


Денеска ќе преовладува малку до умерено облачно со сончеви периоди и со слаб до умерен ветер од северозападен правец.

Дневните температури ќе се движат од 6 до 16 степени.

XS
SM
MD
LG