Достапни линкови

„Ај да не светиш како новогодишна елка“


„Ај да не светиш како новогодишна елка“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

По неколкугодишна работа на брод, се врати во Македонија и стана првиот Лед Робот. Познат и како Роби Реј, тој ги збогатува забавите во дискотеките низ државата. Што има да порача Роби Реј?

Категории

XS
SM
MD
LG