Достапни линкови

Изабела Пан критикува и засмејува со стенд ап комедија


Изабела Пан критикува и засмејува со стенд ап комедија
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Сега е студентка, а уште од средношколска возраст објавува видеа на Јутјуб, каде со стенд ап комедија го изразува својот став. Таа е позната како Изабела Пан, и е меѓу ретките истакнати стенд ап комичарки. Што има да порача таа?

XS
SM
MD
LG