Достапни линкови

Се урива оградата околу Владата


Се урива оградата околу Владата
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Денеска започна отстранувањето на оградата околу Владата во Скопје. Ваквата одлука беше донесена на владина седница, со цел, како што беше образложено, ослободување на јавниот простор и поголема достапност за граѓаните.

XS
SM
MD
LG