Достапни линкови

Денес е Трамп, утре Есма - талентот на Андријана


Денес е Трамп, утре Есма - талентот на Андријана
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Младата велешанка, Андријана Станковска со сенки и моливи се претвора во различни ликови. Од талентот за визуелни трансформации или филмска шминка не може да се живее. Но, се надева ќе се отворат школи или курсеви барем за филмска шминка. Што друго има да порача Станковска?

Категории

XS
SM
MD
LG