Достапни линкови

Баби - манекенки


Баби - манекенки
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Две пензионерки во Грузија станаа манекенкти. Тие се дел од кампањата на грузискиот моден креатор Меги Габуниа за подобрување на животот на сениорите во земјата.

Категории

XS
SM
MD
LG