Достапни линкови

ВелоРегистар - платформа против кражби на велосипеди


ВелоРегистар - платформа против кражби на велосипеди
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Петтмина студенти сакајќи да создадат побезгрижен велосипедизам во Македонија, создадоа платформа за регистрација на велосипедот - ВелоРегистар. Мотивацијата ни беше зголемениот процент на кражби, вели Марјан Ристов, еден од основачите. Дознајте повеќе за ВелоРегистар и нивната порака.

XS
SM
MD
LG