Достапни линкови

„Чистач“ - нов руски супер-херој


„Чистач“ - нов руски супер-херој
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Го чисти ѓубрето низ Русија со маска на лицето, фотографира и постира на социјалните мрежи. Веќе има илјадници следбеници и се надева на подигање на свеста кај луѓето да не фрлаат отпадоци насекаде.

Категории

XS
SM
MD
LG