Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала локална облачност


Во Македонија ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб до умерен североисточен ветер. Максималната температура ќе се движи од 18 до 27 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 24 степени.

XS
SM
MD
LG