Достапни линкови

Гласајте по сопствено убедување


Гласајте по сопствено убедување
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Серија значајни личности ја посетија деновиве Македонија со единствена порака: „Имате историска шанса да решавате за својата иднина, излезете на 30-ти септември и гласајте“.

XS
SM
MD
LG