Достапни линкови

Анѓушев - Очекувам раст над 3 отсто до крајот на годината


Анѓушев - Очекувам раст над 3 отсто до крајот на годината
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00
Директен линк

Ги ревидираме проектите за капитални инвестиции од претходната влада за да ги намалиме трошоците, вели во неделното интервју за РСЕ вицепремиерот за економски прашања, Кочо Анѓушев.

Категории

XS
SM
MD
LG