Достапни линкови

Aвтомобил удрил во ограда на британскиот парламент во Лондон


Aвтомобил удрил во ограда на британскиот парламент во Лондон
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Неколкумина луѓе биле повредени кога автомобил удрил во безбедносна бариера околу зградата на британскиот парламент во Лондон, соопшти Скотланд јард. Возачот на автомобилот бил уапсен. Улиците околу парламентот се затворени.

XS
SM
MD
LG