Достапни линкови

Утринска програма


Утринска програма
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00
Директен линк

Утринска програма на Радио Слободна Европа од Студиото во Скопје. Во 15 минутната програма од понеделник до петок можете да слушате вести и прилози од земјата, регионот и светот. Во голем дел емисијата е посветена на локални настани, случувања и приказни од секојдневниот живот на граѓаните во Македонија.

XS
SM
MD
LG